Chce pomáhat

8. června 2011 v 18:34 | Alex |  O ní
Už hodně lidí jsme se ptali na Alex a na to, jestli dokáže pomoct, protože nás to hodně zajímalo. Hodně nás to překvapilo.

Adam Thui
"Ona je neskutečná!Strašně moc mi pomáhá a to pořád. Nedávno jsem se rozešel se svým přítelem, byla to Alex, díky které jsem to zvládl.Byl jsem v koncích, ona mi zachránila život"

Didi Jou
"Jo,tahle holčina je úžasná:) Nevím, co říct,snad jenom to,že mi hodně pomohla.Vždycky při mě stojí a je neobyčejná tím, jak stojí při všech."

Marwin
"Achhhh, onaaa? Moje ženaaa! Miluju jíí!Ano, pomohla mi, i když to občas potřebuje sama, tu podporu. Ona pořád jenom dává, dává a na sebe se nedívá. Podporujeme se navzzájem"

K.
"Nemůžu říct víc, než to že je to nejlepší člověk na světě, protože ona mi vzdycky pomohla! fakt jo, prosteee.. onáá.. žeru tu holku:)


Alex řekla tohle:
"Pomáhám ráda lidem. Díky mým slovům jsem jim už pár pomohla a je to pro mě důležitý. Rozhodně nemůžu pomoct všem, protože sama nevím jak. Nemůžu taky radit s něčím, o čem nic nevím. Jenže když můžu, dělám to strašně ráda protože vím že díky tomu, co jsem řekla, jsou šťastnější.."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama