Červen 2011

Chce pomáhat

8. června 2011 v 18:34 | Alex |  O ní
Už hodně lidí jsme se ptali na Alex a na to, jestli dokáže pomoct, protože nás to hodně zajímalo. Hodně nás to překvapilo.

Adam Thui
"Ona je neskutečná!Strašně moc mi pomáhá a to pořád. Nedávno jsem se rozešel se svým přítelem, byla to Alex, díky které jsem to zvládl.Byl jsem v koncích, ona mi zachránila život"

Didi Jou
"Jo,tahle holčina je úžasná:) Nevím, co říct,snad jenom to,že mi hodně pomohla.Vždycky při mě stojí a je neobyčejná tím, jak stojí při všech."

Marwin
"Achhhh, onaaa? Moje ženaaa! Miluju jíí!Ano, pomohla mi, i když to občas potřebuje sama, tu podporu. Ona pořád jenom dává, dává a na sebe se nedívá. Podporujeme se navzzájem"

K.
"Nemůžu říct víc, než to že je to nejlepší člověk na světě, protože ona mi vzdycky pomohla! fakt jo, prosteee.. onáá.. žeru tu holku:)


Alex řekla tohle:
"Pomáhám ráda lidem. Díky mým slovům jsem jim už pár pomohla a je to pro mě důležitý. Rozhodně nemůžu pomoct všem, protože sama nevím jak. Nemůžu taky radit s něčím, o čem nic nevím. Jenže když můžu, dělám to strašně ráda protože vím že díky tomu, co jsem řekla, jsou šťastnější.."

Chce kritiku!

4. června 2011 v 13:22 | Alex |  Píše..
Alex napsala na blog článek o tom, jak ji všichni v psaní chválí a podporují. My víme, že píše fakt úžasně a podle komentů na jejím blogu, nejsme jediní, co si to myslí. Ale ona prý potřebuje i kritiku, aby se mohla posouvat dál, takže prosí, aby ji psali i to, co se jim nelíbí.
Mám takový tušení, že většina jí tam napíše, že nebudou psát kritiku, protože není nic, co by se jim nelíbilo. Souhlasím s nimi :) Alex je teď prý veselá, protože je s rodinou. Dřív s ní čas netrávila a ani nechtěla. Nemá čas na svoji holku! Jak dlouho nebyly v kontaktu? Mění to něco? Bude konec? Rozejdou se? Zatím nevíme, Alex ale napsala tohle.
"Já osobně o žádným rozchodu nic nevím, prostě teď ani jedna nemáme moc času. Vlastně jsem s tím tak nějak počítala. Ve škole máme fofr, budou prázdniny, obě budeme asi někde pryč nebo nebude tolik času. Ale já to chápu, respektuju to, co dělá a nehodlám ji nutit aby byla pořád se mnou"
Má k tomu dobrý přístup, tak by to mělo asi být.