Lojza Pepan informuje - Alex je perverzní

25. května 2011 v 17:26 | Sabča |  O ní
Možná máme novího informátora!! Nejdřív jsme si myslely, že je to nějaká blbost ale uvědomila jsem si, že s Amy opravdu chodila.(pusinka:-*) Vzpomínáte si na divnou Amy? Psala o ní taky ve své známé povídce Forever or never I. i II.série. Kdo je Lojza Pepan? Určitě jde o přezdívku a vsadím se, že to není takový debil, jak se zdá ale je na tom, co nám poslal něco pravdy? Zeptaly jsme se přímo ALEX !!


"Podle toho, co říkáš, že napsal, tak něco na tom pravdy je. Lojza Pepan je borec a je to důvěryhodný zdroj! Na všem je trocha pravdy!"

Tak a asi by jste chtěli vědět, co nám milí Lojzík napsal:

Ahoj,
Jmenuji se Lojza Pepan a znám mnoho pikantností o Alex a důvěrnosti když chodila s Amy. S Amy chodila před více než rokem, to všichni jistě víme, ale o Alex, jaká byla perverzní děvčica jistě ne. Tož Alex chystala své 13té narozeniny a chystala se pozvat i její děvenku Amy. Amy nevěděla co má dát Alex k narozeninám a tak se jí zeptala. A Alex? Ta nechtěla nic jiného než divoký striptýz v cowboyském klobouku, vystrčenýma dudama a na bujném hřebci. Alex nic jiného nechtěla a tohle byl jeden z časů, kdy Alex doopravdy litovala že není chlap, nemá tu věc jakou správní cowboyové mívají a s Amy si to pořádně nemůže užít…Amy se chystala své prdelce Alex vyhovět a tak se už se chystala na tu bujnou show. Co se ale stalo pak? Alex zjistila že Amy moc vyrostli prsa a že už ji nechce, tak se s Amy rozešla a bujnou show si radši pustila na DVD Hanna Montana. …A teď si holátka představte kdyby se ta bujná show uskutečnila! Tož to by bylo panečku rajco. Alex s nalepovacím knírem, v kožených kalhotech rozvalená na zeleném gaučíku a Amy v sexy oblečku se natřásá….Oo..No to by byla panečku podívaná děti. A já se s vámi pro dnešek loučím, protože u nás, v Černovicích máme dovoleny počítače jen do půl jedenácté a já neumím hodiny. Tak Ahoj…Lojza Pepan a těšte se brzy na další sexy pikantnost naší perverzní Alex!

Těšíte se na další pikantnosti? :D prý budou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama