Alex se poprala kvůli celebritě !

29. května 2011 v 20:17 | Sabča |  O ní

SKANDÁL !!

Alex už zase divočí? Máme ověřené informace, že dnes, kolem 3odpoledne se poprala kousek od Brna s jedním klukem ! Jméno není jistý ale někdo říká, že se jmenuje PAVEL !! Kdo je to? Alex se k tomuto ještě nevyjádřila a vyjádřit se nechce ale uvidíme, jak to dopadne !!

Ale my víme víc !!

Nevíme, proč byla Alex v Brně, ještě do statusu na Facebooku psala, že nejela.. lhala? Proč?! A co ji vedlo k tomu, udeřit toho kluka?
Prý se neznali! Alex se tam setkala se svojí kámoškou (která ovšem není ze školy) a ona přivedla "Pavla." Její kámoška najednou odešla a Alex se s ním bavila.Najednou se ale začali hádat a najednou mu Alex vrazila pěstí. On jí to chtěl nějak oplatit, ale to už ležel na zemi a Alex v klidu odešla.. Wow :D
Jak to víme? Svědci a ten kluk nám tohle dosvěčili !!

Pozor! Pavel řekl:

"Byla hodně naštvaná. Šlo o Adama Lamberta. Ona ví, jakej na něho mám názor, prostě sme se neshodli a já začal mluvit o tom, že Adam je jenom buzerant a nic nedokázal. Ona mi ještě v klidu vysvětlila, co všechno dokázal a co pro fanoušky znamená jeho hudba. Jenže já řekl něco, co ji naštvalo ještě víc.. to si nechám pro sebe... a ona mi pak vrazila. Jako je mi jedno, že mě přeprala holka, páč já si svoju chybu uvědomuju ale tak co aspoň vím, že nemám před Alex mluvit o Adamovi a hlavně neříkat svoje názory.. rači to taky nedělejte páč by vás klidně aj zabila, kráva!"

Alex se odmítla vyjádřit, jak už jsme říkali.. vyjádří se nakonec? Budeme vás informovat!

PS: Alex odhalila překvapení! http://glam-rockeri.blog.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama