Květen 2011

Alex se poprala kvůli celebritě !

29. května 2011 v 20:17 | Sabča |  O ní

SKANDÁL !!

Alex už zase divočí? Máme ověřené informace, že dnes, kolem 3odpoledne se poprala kousek od Brna s jedním klukem ! Jméno není jistý ale někdo říká, že se jmenuje PAVEL !! Kdo je to? Alex se k tomuto ještě nevyjádřila a vyjádřit se nechce ale uvidíme, jak to dopadne !!

Ale my víme víc !!

Nevíme, proč byla Alex v Brně, ještě do statusu na Facebooku psala, že nejela.. lhala? Proč?! A co ji vedlo k tomu, udeřit toho kluka?
Prý se neznali! Alex se tam setkala se svojí kámoškou (která ovšem není ze školy) a ona přivedla "Pavla." Její kámoška najednou odešla a Alex se s ním bavila.Najednou se ale začali hádat a najednou mu Alex vrazila pěstí. On jí to chtěl nějak oplatit, ale to už ležel na zemi a Alex v klidu odešla.. Wow :D
Jak to víme? Svědci a ten kluk nám tohle dosvěčili !!

Pozor! Pavel řekl:

"Byla hodně naštvaná. Šlo o Adama Lamberta. Ona ví, jakej na něho mám názor, prostě sme se neshodli a já začal mluvit o tom, že Adam je jenom buzerant a nic nedokázal. Ona mi ještě v klidu vysvětlila, co všechno dokázal a co pro fanoušky znamená jeho hudba. Jenže já řekl něco, co ji naštvalo ještě víc.. to si nechám pro sebe... a ona mi pak vrazila. Jako je mi jedno, že mě přeprala holka, páč já si svoju chybu uvědomuju ale tak co aspoň vím, že nemám před Alex mluvit o Adamovi a hlavně neříkat svoje názory.. rači to taky nedělejte páč by vás klidně aj zabila, kráva!"

Alex se odmítla vyjádřit, jak už jsme říkali.. vyjádří se nakonec? Budeme vás informovat!

PS: Alex odhalila překvapení! http://glam-rockeri.blog.czAlex & Andy - Čau

27. května 2011 v 0:06 | Alex |  Videa
Alex o tomhle videu řekla tohle:
"Mám ho ráda, protože jsme tam s mojí kámoškou Andy a je to důkaz toho, že když řeknu moje Čáu, někdo se prostě začne smát" :DDL.P - Alex dává kopačky

26. května 2011 v 13:00 | Sabča |  O ní
Lojza Pepan nás zase víc informoval. Kdysi jsme psali, že Alex se rozchází s klukem kvůli holce, takže to byla pravda!! Snad Pepan napíše znovu


Tož začala už škola a Alex si začala smýšlet na nějakého kaňora. A víte kdo jí padl do Oka? No její spolužák, Dáda. Trochu retard, jak se panečku patří, tož ale hodný klučina, pracovitý! Alex se mu líbila, to se musí uznat, tož víte, září začalo a hoch to byl mladý, tak už se začal ohlížet po nějaké děvčici a tož se s Alex dali do kupy. Měli se rádi, to víte holátka, tož jsme mládí jen jednou. Chodili spolu do třídy a to víte- měli se rádi. Po dvou měsících ale něco Alex trklo a řekla si že statného hocha nechceš. Radši nějakou roztomilou děvčici co jí bude péct vdolečky. A tak napsala papíreček, že se s ním rozvádí a může si majEtek nechat. To víte, veselka se nakonec nekonala a všeci byli Trák smutný, že tož takoví statný mladík jako Dada a lidumilí děvčica jako Alex se neoddali. Ani k žádnému Eňo, ňuňo nedošlo, to se ví…..Tož víte…Kdo má naděleno v kalhotech a né v hlavě, toho Alex nechce!

Lojza Pepan informuje - Alex je perverzní

25. května 2011 v 17:26 | Sabča |  O ní
Možná máme novího informátora!! Nejdřív jsme si myslely, že je to nějaká blbost ale uvědomila jsem si, že s Amy opravdu chodila.(pusinka:-*) Vzpomínáte si na divnou Amy? Psala o ní taky ve své známé povídce Forever or never I. i II.série. Kdo je Lojza Pepan? Určitě jde o přezdívku a vsadím se, že to není takový debil, jak se zdá ale je na tom, co nám poslal něco pravdy? Zeptaly jsme se přímo ALEX !!


"Podle toho, co říkáš, že napsal, tak něco na tom pravdy je. Lojza Pepan je borec a je to důvěryhodný zdroj! Na všem je trocha pravdy!"

Tak a asi by jste chtěli vědět, co nám milí Lojzík napsal:

Ahoj,
Jmenuji se Lojza Pepan a znám mnoho pikantností o Alex a důvěrnosti když chodila s Amy. S Amy chodila před více než rokem, to všichni jistě víme, ale o Alex, jaká byla perverzní děvčica jistě ne. Tož Alex chystala své 13té narozeniny a chystala se pozvat i její děvenku Amy. Amy nevěděla co má dát Alex k narozeninám a tak se jí zeptala. A Alex? Ta nechtěla nic jiného než divoký striptýz v cowboyském klobouku, vystrčenýma dudama a na bujném hřebci. Alex nic jiného nechtěla a tohle byl jeden z časů, kdy Alex doopravdy litovala že není chlap, nemá tu věc jakou správní cowboyové mívají a s Amy si to pořádně nemůže užít…Amy se chystala své prdelce Alex vyhovět a tak se už se chystala na tu bujnou show. Co se ale stalo pak? Alex zjistila že Amy moc vyrostli prsa a že už ji nechce, tak se s Amy rozešla a bujnou show si radši pustila na DVD Hanna Montana. …A teď si holátka představte kdyby se ta bujná show uskutečnila! Tož to by bylo panečku rajco. Alex s nalepovacím knírem, v kožených kalhotech rozvalená na zeleném gaučíku a Amy v sexy oblečku se natřásá….Oo..No to by byla panečku podívaná děti. A já se s vámi pro dnešek loučím, protože u nás, v Černovicích máme dovoleny počítače jen do půl jedenácté a já neumím hodiny. Tak Ahoj…Lojza Pepan a těšte se brzy na další sexy pikantnost naší perverzní Alex!

Těšíte se na další pikantnosti? :D prý budou

Novinky ? + mini rozhovor

15. května 2011 v 13:46 | Sabča |  Píše..
Víme, co Alex dostala k narozeninám. Byla nadšená ze skateboardu:

"Jo, s taťkem jsme pořád řešili cenu skatu, protože jsem zaboha nevěděla, za kolik ho mám koupit. A teď jsem ho dostala k narozeninám, za 4 000"

Knížku, od její neteře. O čem knížka je a jak se jmenuje?:

Jmenuje se Demonata a je o démonech (nečekaně). Hned jak jsem ji dostala jsem se do ní začetla, protože je to úžasná knížka, kterou vypráví kluk, podobně v mým věku.

Oblečení:

Bunda, tričko. Od ségry, já vážně nevím, co vás na tom tak zajímá :D

A další věci.. Byla taky ráda za kosmetickou "krabičku," kterou má podobnou Hannah Montana, ve filmu.

Jak probíhala oslava?:

Zívala jsem 2 písničky. Všechno bylo fajn, prostě jsme si to užili, jediný, co mě štvalo, byli pořád zapnutý foťáky a kamery.Alex měla narozeniny

15. května 2011 v 13:32 | Alex |  O ní
Omlouváme se, že jsme delší dobu nic nepřidali. Bylo to z důvodů, že ani jedna z nás neměla čas. Ale teď už o Alex..

1.5 měla narozeniny a včera, 14.5 je slavila se svojí rodinou.

A tady jedna fotka z oslavy, kterou dala na FB:


Alex nám vyhrála

4. května 2011 v 14:39 | Sabča |  Videa
Sice.. byla jediná, ale tím pádem vyhrála :D Máme taky novinku, že vyhrála další internetovou soutěž, svým zpěvem a to tehdy, když se přihlásila do soutěže o nejlepší talent. Bylo tam hodně talentů, malování, psaní, videa a grafika a zpívání. A ze všem vyhrála ona :)

Tady máte to video ...

Strach

3. května 2011 v 18:42 | Sabča |  Rozhovory
Jedna z nás začala mít o Alex starosti, protože její zdravotní stav není zrovna v pořádku. Zeptali jsme se na pár otázek, děkujeme za ujasnění.


Je pravda, že nechceš jít k doktorce? Proč?
Nechci tam jít, protože přesně vím, co by mi řekla. Měla jsem něco s nohou a ona řekla že je to virózka. Tohle už není normální. Pokud to řekne znovu, kašlu na to a jedu do nemocnice.

Co ti vlastně je? Proč nemůžeš spát ani jíst?
Když jím, je mi blbě, když nejím, je mi ještě víc blbě. Nemůžu spát, protože s touhle bolestí to nejde. Nemůžu spát, protože nechci. Když spím, na všechno zapomenu a já nemůžu zapomenout.

Má to něco společnýho s tvým životem?
Je to můj život, takže určitě něco má.

Někdo tvrdí, že se trápíš i trochu kvůli Adamovi. Porušila si snad svoje pravidlo? Porušuješ je často?
Porušila jsem všechny svoje pravidla. "Nikdy nebreč kvůli lásce," tohle už je taky starým, porušeným pravidlem. Abych nebyla znovu "závislá" na něčem, je taky minulost, protože já vždycky podlehnu. A Adam? Bingo, možná tohle je ten největší problém.. MOŽNÁ..

Kolikrát denně jíš? Prý nesnídáš...?
Nesnídám nikdy. Jím asi 2x denně, někdy jen jednou, podle toho, co to je.

Co děláš, když nemůžeš spát?
Jsem na pc, píšu, čtu, ležím, brečím, nebo prostě jen přemýšlím...

Odpovídala na anonymní dotazy

3. května 2011 v 3:13 | Sabča |  Rozhovory
Našlo se několik lidí, co chtěli Alex něco říct, nebo se na něco zeptat. Takže jsme z toho udělali tohle. Opravdu jsou to odpovědi Alex :)
Opravdu se něco děje.. vidíte ty vzkazy? Samé lítosti, samé prosby, aby se vzpamatovala a další.. Co se děje?


Už se vzpamatuj..
... ráda bych...

Víš co? Už je mi to jedno.. třeba si chcípni,ale řikam ti,už s tím něco dělej.lepší to nebude,tak co řešíš?
Však.. chcípnu, neboj.. Já to neřeším ale není to tak lehký, víš? Já jsem prostě taková, musím řešit věci ostatních..

Zlatíčko?Papej,spinkej,neblinej(:D):-*
:-* Ráda bych

Aleeex? Mám dotaz... jsi holka? :D:D
ne, jsem ryba

Copak se děje ?? :(
:( Vždyť víš :)

Proč tě to pořád trápí?Všechny to takhle trápí, fanoušky a ostatní, ale změnit se to nedá :( Alexkoo, vzpamatuj se ♥
Já vím.. ale víš co.. :)) Neboj, budu ok.. časem.


To už je z tebe jako bulimička, nebo co?
....

Anorektičko..........
....

Proč to wšechno děláš jako?
Co? Nedělám nic...

Alex? Máš mě ráda? ... A...
Jasně :-*

Proč nenosíš sukně?
Protože jsou nepohodlný, hnusný a divný.. není to můj styl..

Adam... jo?:((
:-*