Novinky a to, co se změnilo

15. dubna 2011 v 21:47 | Sabča |  O níZa tu dobu, co jsme se blogu nevěnovali, se hodně věcí u Alex změnilo. Rozhodla se, že nebude zpívat. V zápětí hned ale znovu zpívala. Jak se vyjádřila? "Zpívání je pro mě důležitý a pomáhá mi v určitých chvílích, byla by blbost se toho vzdát i za cenu toho, že to neumím"
Takže dál zpívá a taky točí videa, které jsou tolik oblíbené. Co k tomu říká? "Tyhle videa mají lidi pobavit a pokud se najde někdo, kdo tomu prostě nerozumí, je asi moc vážný a neumí si udělat srandu sám ze sebe. Já to umím a baví mě to, protože lidi tím rozesměju a mám ráda, když se mi smějí a žádají o další videa. Některým se to nelíbí, ale s tím jsem už od začátku počítala a šla jsem do toho s tím, že bude i kritika"
Alex se ale zas tak nezměnila, pořád je stejná, ale teď už to bere trochu vážněji. Řekla "Teď už vím, že to není jen tak a bude to mou součástí" a taky se chce zlepšovat. "Určitě, až budou peníze, koupím si kameru a videa budou propracovanější, sestříhány a bude to kvalitní"
Co teď chystá? "Budou i videa s hosty, už mám spousty nápadů, ale rozjede se to teprve až za pár "let, měsíců," až bude kamera.
Taky pořád píše. Vzali ji jako redaktorku a píše pro web - fajn-slecny.cz a taky pořád dává své povídky na piste-povidky.cz a taky na svůj web. Na facebooku je jako Alex Bizarre a má tam i fanouškovskou stránku, kterou jsme vytvořili a teď tam velí ona :)
Taky je teď šťastně zamilovaná a mi jí to přejeme, protože víme, že na tom nebyla moc dobře. Ve škole, doma, s holkama, kámošky.. A teď? Jak svůj život celkově hodnotí?
"Je to super. Fanoušci mi dávají chuť tohle dělat a baví mě to. Ve škole to sice není ideální, ale snažím se. Jsem docela mimo, ale snad hezky mimo. Em je teď pryč a zdá se, že se mi oddaluje, ale to je jen fakt tím, že je tak daleko.. Až se vrátí, na co se hrozně těším, bude to zase ok. Jsem šťastná :) Myslím, že stavy, které jsem měla předtím, se už nevrátí a já budu v pohodě. Kámošky? Neřeším to. Každý je s někým jiným a já jsem sama se sebou :)"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama