Co to zase vyvádí?

30. dubna 2011 v 22:23 | Sabča |  O ní
Snad každej si všiml, že Alex něco trápí. Jenže ona nikomu neřekne co, protože prý nikomu nechce přidělávat starosti. Ale dělá je tím, že to nikomu neřekne. Možná to ví její ex. Ady, se kterou je pořád v kontaktu, jak sama potvrdila. Je možný, že by mezi těmahle dvěma ještě něco bylo, nebo aby byli znovu spolu? Ale říká, že už někoho má, ale co kdyby náhodou..? Zmínila se o ní už v pár rozhovorech a nevypadá to, že by jí byla úplně jedno...? Tohle je záhadou, uvidíme :)

Všem děkuje, že čtou její povídky. Pořád se divíme, kolik lidí její blog a povídky zná. Úplně neznámí lidé jí píšou, že už dlouhou dobu si chtějí její povídky přečíst, ale pořád nebyl čas. "Adommáci" (jak ona říká), si dávají její povídky na zeď na FB, proto je znají další a další lidi.
Taky ji prý štve, ž dá na blog povídku a za pár hodit už jsou na jiných blocích o Adamovi, taky povídky, s podobným tématem, jako napsala ona.

Víme, že Alex pořád čeká. Na co? Na její "milovanou". Co myslíme tím, čekáním? Alex není šťastná! Někdo to zřejmně nechce vidět, nebo dělá, že to nevidí.. Jak dlouho bude čekat? Nebo.. že by byla její náhradou Ady?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama