Aktuálně

28. dubna 2011 v 22:17 | Sabča |  Rozhovory
Omlouváme se, že je tu zase rozhovor, ale nějak jsem teď neměla čas sem něco přidat. Takže nejnovější věci o Alex:
Na blogu má nový projekt - Dělá rozhovory a zjišťuje, jaký kdo je
Píše novou povídku - Just a game?
Má prý nějaké problémy v rodině, ve škole, atd..
Více o ní v rozhovoru
1. Co bys řekla o hudbě? Co pro tebe znamená?
Hudba je něco, co dělá člověka šťastným. Je to pro mě něco jako láska. Láska je silná a dokáže přesvědčovat, zklamat, trápit, dokáže v tobě probudit úžasné pocity a tohle dokáže i hudba. Pokud poslouchám jeden styl hudby a potom si poslechnu písničku, která "není pro mě," a vzbudí ve mě nějaký pocit, pak jsem hodně překvapená. Poslouchám všechno. Všechno, co se mi líbí, protože miluju hudbu.

2. Tvůj názor na homosexuály? Né, každý přece ví, jaký názor na ně máš. Napadlo tě někdy, že bys bojovala za práva gayů a lesbiček?
Určitě mě to napadlo a dřív to byl i můj sen, ale teď vím jedno - Bojovat musí někdo, kdo "není jedním z nich," protože když bude za jejich práva bojovat homosexuál, nebudou ho poslouchat. Musí to být někdo, kdo s nimi nemá nic společného, ale dokáže lidi přesvědčit, nebo je alespoň přinutit, aby poslouchali. Snad se najde víc lidí, kteří pomůžou.

3. Udělalo ti v poslední době něco radost?
Ano. Děkuju strašně moc všem, co mě podporují, jak ve psaní, tak ve všem, co dělám, je to pro mě hodně důležitý. Děkuju všem holkám, který čtou moje povídky, děkuju Katarině za její úžasnou FFku. Děkuju Ady, Em a všem pravidelným návštěvníkům mého blogu :) Myslím to vážně, vám všem děkuju.

4. Vyber a odůvodní - počítač/televize, škola/domov, mobil/počítač, koupaliště/pouť, voda/džus, žvýkačka/lízátko, herectví/zpívání, sláva/obyčejný život.
Počítač, protože na televizi se moc nedívám.
Teď je to domov. Dřív to byla škola, teď tam nechci.
Počítač. Jednoduše - je to moje závislost
Pouť, protože na koupališti se cítím.. neoblečeně.
Voda, protože ji miluju
Lízátko - já lízám pořád něco.
Těžká otázka.. řekla bych, že v mým případě herectví.. Překvapeni?
Sláva, protože je to zábava. Ale jen na určitou dobu.

5. Mohla bys něco říct o tom, co se to u tebe děje? Myslím ty problémy ve škole, doma..
Ve škole jde o to, že zase propadám a dostala jsem napomenutí za zapomínání. Doma? Kvůli škole, znáš to. Je toho víc, ale to už si nechám pro sebe.

6. Co je podle tebe umění?
Umění je krásná věc. Je to něco, co člověk dělá srdcem. Něco, co ze sebe vydáváš a děláš to pro lidi. Umění může být jakýkoliv ale ne všechno je umění, na to si musíme dávat pozor. Protože často se stává, že něco nazveme uměním, ale je to spíš jen kýč.

7. Ráda posloucháš nebo čteš něčí názory, nebo je sama někomu říkáš?
Strašně ráda poslouchám (nebo čtu) něčí názory a potom říkám ten svůj. Nejradši ale nejdřív názor říkám a potom poslouchám ostatní. Já ráda začínám s názory, protože nejdřív řeknu všechno, co si myslím já a potom už si lidi vzpomínají na to své a já mám dobrý pocit, že jsem si na všechno vzpomněla sama a nemusela se "inspirovat" ostatními.

8. Tvoje oblíbené blogy?
Těch je hodně. Podívej se na mým blogu do oblených, najdeš je tam. Většinou jsou všechny o Adamovi nebo povídkách. Najdete tam blog Velvet a Extasy, který mám moc ráda (Adommy povídky), taky pár těch "dívčích blogů," na kterých občas najdu nějaký zajímavý články. Autorky píší svoje úvahy, názory apod.

9. Plány do budoucna?
Musím říct, že už je mi to celkem jedno. Budu ráda, když vůbec něco seženu. Nějakou střední a potom práci. Hlavně že budu ve volném čase dělat to, co mě baví. Snad to nějak dopadne.

10. Vzkaz pro všechny:
Jednoduše všem děkuju. Vy víte, že to myslím upřímně.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama