Duben 2011

Co to zase vyvádí?

30. dubna 2011 v 22:23 | Sabča |  O ní
Snad každej si všiml, že Alex něco trápí. Jenže ona nikomu neřekne co, protože prý nikomu nechce přidělávat starosti. Ale dělá je tím, že to nikomu neřekne. Možná to ví její ex. Ady, se kterou je pořád v kontaktu, jak sama potvrdila. Je možný, že by mezi těmahle dvěma ještě něco bylo, nebo aby byli znovu spolu? Ale říká, že už někoho má, ale co kdyby náhodou..? Zmínila se o ní už v pár rozhovorech a nevypadá to, že by jí byla úplně jedno...? Tohle je záhadou, uvidíme :)

Všem děkuje, že čtou její povídky. Pořád se divíme, kolik lidí její blog a povídky zná. Úplně neznámí lidé jí píšou, že už dlouhou dobu si chtějí její povídky přečíst, ale pořád nebyl čas. "Adommáci" (jak ona říká), si dávají její povídky na zeď na FB, proto je znají další a další lidi.
Taky ji prý štve, ž dá na blog povídku a za pár hodit už jsou na jiných blocích o Adamovi, taky povídky, s podobným tématem, jako napsala ona.

Víme, že Alex pořád čeká. Na co? Na její "milovanou". Co myslíme tím, čekáním? Alex není šťastná! Někdo to zřejmně nechce vidět, nebo dělá, že to nevidí.. Jak dlouho bude čekat? Nebo.. že by byla její náhradou Ady?

Aktuálně

28. dubna 2011 v 22:17 | Sabča |  Rozhovory
Omlouváme se, že je tu zase rozhovor, ale nějak jsem teď neměla čas sem něco přidat. Takže nejnovější věci o Alex:
Na blogu má nový projekt - Dělá rozhovory a zjišťuje, jaký kdo je
Píše novou povídku - Just a game?
Má prý nějaké problémy v rodině, ve škole, atd..
Více o ní v rozhovoru
Rozhovor - "Najdi Tommyho, jdeme do baru"

23. dubna 2011 v 18:34 | Sabča |  Rozhovory
V tomhle rozhovoru jsou zakázané smajlíky! :D
1. Už pár lidí tvrdí, že mluvíš (a píšeš) jako.. jak bych to řekla.. Adam má twitter a píše tam tweety, Miley měla tweet, psala tam "tweety".. Tyhle celebrity mají vždy cool a zajímavý, vtipný statusy, někdy až k nepochopení. Máš je taky takové, kopíruješ snad?
Wow, tak toho jsem si nevšimla. Rozhodně nekopíruju, když pořádně nevím, jak to myslíš. Tohle je moje hlava, moje nápady, moje statusy, já rozhoduju, co v nich bude, je to prostě moje, chápeš?

2. Ty chodíš na twitter? Vyznáš se tam?
Chodím tam ale nevyznám se tam. Rozhodně je to na mě složitý ale mě baví věci, kterým zkrátka nerozumím.

3. Kdo tě poslední dobou hodně fascinuje?
Pořád mě fascinuje Adam Lambert. Chci ho domů, tenhle člověk je blázen a já ho žeru.

Je napůl Angličanka !

21. dubna 2011 v 16:41 | Sabča |  O ní


Alex udělala fotomontáž, která se jí povedla :D Je s Adamem Lambertem :)

Alex napsala na svůj blog, článek. Věděli jsme to sice dřív, než to napsala, ale nevadí :) Alex je napůl Angličanka ! Máma její matky byla z Anglie. Narodila se tam a mluvila tak. Ve svých 30ti letech se odstěhovala do Česka, kde se narodila Alexina babička, která se jmenuje pravým jménem Michelle, ale její matka ji přejmenovala v 16ti letech na Vlastu Marii, aby nepoznali, že je angličanka. Nikdo neví proč, snad jen jejich rodina. Když V. Marie vyrostla, mluvila spíš anglicky, protože trávila hodně času s matkou. Ta ale zemřela v jejich 25letech a tak se učila česky, podle svého. otce. Vzala si Alexinýho dědečka z česka a učila se česky víc a víc. Potom se narodila máma Alex a tu učili jen česky :)
Tak, tady to máte do podrobna :)

PS: Zítra jede Alex do Brna, se svým taťkem.
"Vždycky se v Brně rozdělíme a jdeme tam, kam potřebujeme. Já jdu nakupovat, prohlížet si obchody, stánky. Jdu do Vaňkovky a on chodí po doktorech, kupuje nějaký věci a potom se sejdeme na jídle nebo na vlakovým nádraží" řekla Alex

PS: Prý ji lidi teď sami nabízí dessy. Prý ji psalo už 5 lidí :) Najednou.. dřív jí ho udělat nechtěli a teď jo

Alex mluvila o videoklipu od Miley

21. dubna 2011 v 16:36 | Sabča |  Píše..
Alex má tuhle písničku ráda. Zeptali jsme se jí na videoklip a řekla tohle.
"Docela mě jen mrzí, že tam není pravá Miley. Každý její fanoušek to pozná. Proč tam dali někoho jinýho? Potom už je tan jen Hannah Montana a klip je vlastně o nějaké jiné holce. Jediný to se mi na tom nelíbí"

Když Alex řekla, že má ráda tuhle písničku, najednou ji její fanoušci začali poslouchat a i ti, co Miley neměli rádi, si ji oblíbili :) Alex je za to prý ráda.
"Dřív se mi líbilo, že když např. Adam nebo Miley, Britney, atd, řeknou cokoliv, lidi je poslouchají. Něco si z toho vezmou. Teď je to tak taky. Většinou. Říkám kraviny, ale měli by jste ode mě číst. Možná se dozvíte víc"

:)))

Alex si nestěžuje

17. dubna 2011 v 15:34 | Alex |  O ní

Další zajímavý video, který je podle některých nejlepší :)

Alex byla strašně ráda, když se jí lidi začali ptát, kdy budou další videa, začali se o to zajímat a ona s nimi mluvila o těchto věcech. Řekla tohle.
"Jsem nadšená z toho, že to lidi baví a smějí se tomu. Pořád čtu komentáře, který mě dělají neskutečně šťastnou"
Dále nám řekla, že je hodně ráda, když sdílíte.
"Lidi mi potom píšou na FB do zpráv, že mám super videa a jsou to lidi, který vůbec neznám :D Pořád opakují moje hlášky, je to neskutečný"
Alex má velkou radost, ale je tady něco, co ji trápí. Není to jen to, že kameru dostane až na Vánoce, ale jedna věc, o které moc mluvit nechtěla.
"Slyšeli jsme, že máš nějaký problém s někýmu ?" zeptali jsme se..
"Není to problém.. Prostě teď máme na sebe asi málo času." Nevěděli jsme, jestli je tohle opravdu jen jediná věc, která ji trápí.
"Je toho možná víc, ale to bude dobrý :) Doufám.." řekla..
Držíme palce =)

Alex dělala rozhovor ze superstáristou

17. dubna 2011 v 10:25 | Alex |  Rozhovory
Lépe řečeno.. s bývalím superstáristou. Včera večer mu napsala, jestli by byl ochoten s ní udělat rozhovor. Ale nám řekla.
"Byl moc milej a hodnej. Podle rozhovoru jsem si jen potvrdila svůj názor na něj"
Takže jaký je její názor?
"Stylovej, má vkus, má svůj názor a i když ho někdo má za "namyšlenýho," není jím. Prostě chce jen prosadit svou hudbu, ostatně jako každý umělec"
Pokud chcete vidět rozhovor, jděte na alex-bizarre.blog.cz

Videoodpověď

16. dubna 2011 v 18:25 | Sabča |  Rozhovory

Exkluzivně

16. dubna 2011 v 12:01 | Sabča |  O ní
Máme novinky, které víme přímo od Alex!


Videa budou častěji a ona má 13 nápadů, které by mohla použít. Pořád to nějak zdokonaluje, přeměnuje a chystá se na to. Prý ji teď napadl jeden, který bude příště a my víme, co to bude!

Alex si zahraje na televizní noviny. Bude vám říkat o novinkách, které se dějí ve světě. Další nápady vám zatím neprozradíme, musíte si počkat =)

Fotky

15. dubna 2011 v 21:52 | Sabča |  FotkyTohle jsou jen fotky, které má na FB, ale později budou fotky, které neznáte..Novinky a to, co se změnilo

15. dubna 2011 v 21:47 | Sabča |  O níZa tu dobu, co jsme se blogu nevěnovali, se hodně věcí u Alex změnilo. Rozhodla se, že nebude zpívat. V zápětí hned ale znovu zpívala. Jak se vyjádřila? "Zpívání je pro mě důležitý a pomáhá mi v určitých chvílích, byla by blbost se toho vzdát i za cenu toho, že to neumím"
Takže dál zpívá a taky točí videa, které jsou tolik oblíbené. Co k tomu říká? "Tyhle videa mají lidi pobavit a pokud se najde někdo, kdo tomu prostě nerozumí, je asi moc vážný a neumí si udělat srandu sám ze sebe. Já to umím a baví mě to, protože lidi tím rozesměju a mám ráda, když se mi smějí a žádají o další videa. Některým se to nelíbí, ale s tím jsem už od začátku počítala a šla jsem do toho s tím, že bude i kritika"
Alex se ale zas tak nezměnila, pořád je stejná, ale teď už to bere trochu vážněji. Řekla "Teď už vím, že to není jen tak a bude to mou součástí" a taky se chce zlepšovat. "Určitě, až budou peníze, koupím si kameru a videa budou propracovanější, sestříhány a bude to kvalitní"
Co teď chystá? "Budou i videa s hosty, už mám spousty nápadů, ale rozjede se to teprve až za pár "let, měsíců," až bude kamera.
Taky pořád píše. Vzali ji jako redaktorku a píše pro web - fajn-slecny.cz a taky pořád dává své povídky na piste-povidky.cz a taky na svůj web. Na facebooku je jako Alex Bizarre a má tam i fanouškovskou stránku, kterou jsme vytvořili a teď tam velí ona :)
Taky je teď šťastně zamilovaná a mi jí to přejeme, protože víme, že na tom nebyla moc dobře. Ve škole, doma, s holkama, kámošky.. A teď? Jak svůj život celkově hodnotí?
"Je to super. Fanoušci mi dávají chuť tohle dělat a baví mě to. Ve škole to sice není ideální, ale snažím se. Jsem docela mimo, ale snad hezky mimo. Em je teď pryč a zdá se, že se mi oddaluje, ale to je jen fakt tím, že je tak daleko.. Až se vrátí, na co se hrozně těším, bude to zase ok. Jsem šťastná :) Myslím, že stavy, které jsem měla předtím, se už nevrátí a já budu v pohodě. Kámošky? Neřeším to. Každý je s někým jiným a já jsem sama se sebou :)"

Alex - 10 bodů, jak udržet vztah

15. dubna 2011 v 16:12 | Sabča |  Videa
Dokonalá je:D

Alex - Rozhovor

14. dubna 2011 v 20:48 | Sabča |  Rozhovory

Její kanál na youtube


1. Jak jsi začala se zpíváním?
Nevím.. Prostě jednoho krásného dne jsem začala zpívat =D Chytlo mě to a snažila jsem se, šlo to.. Ale prostě vím, že to není nic pro mě. Možná ty vystoupení a tak.. to jo, ale jinak se tím živit určitě nebudu =)

2. Jsi ráda, že jsme znovu obnovili tento blog?
Já nevím. Dřív, jak víte, mi to vadilo. Teď je mi to jedno =)

3. Pozoruješ ve školy změnu, když točíš videa?
Jo, docela velkou změnu. Možná se mi to někdy zdá, ale lidi ve škole si mě víc všímají. Ne že by mě měli radši, ale když mě vidí, vím co si myslí. Někteří, když jsem sama, na mě začnou mluvit něco o videích a písničkách a já se v tom ztrácím. Nerada mluvím o těchto věcech s kámošema.

4. Jsi ve třídě oblíbená?
Tak, oblíbená.. jako každej jinej tam.

5. Jak snášíš kritiku?
Musí být slučně vyjádřená, jinak to neberu. Poučím se, zamyslím a když je to kravina, kašlu na to.

6. Máš nápady na další videa?
Jojo, dneska v Angličtině jsem se nudila, tak jsem vymýšlela téma a popsala jsem dvě stránky nápady =D Bude toho fakt hodně, máte se na co těšit.

7. Kontaktují tě tvý fanoušci? Chystáš znovu nějaký sraz?
Jo, kontaktují a pořád. Nic takovýho zatím nechystám, ale když bude zájem, tak určitě zase jo.

8. Co děláš ve volném čase?
Jsem na počítači, vymýšlím nápady, zpívám a píšu.

9. Když byl blog předtím ještě aktivní, mluvili jsme o tom, že kouříš, o tvých vztazích, jak to máš teď?
Jo, kouření.. Tohle už je mou součástí, ale snažím se (snažila jsem se) to omezovat, kvůli zpívání. Ale zjistila jsem, že když kouřím a zpívám často, jde to :) Vztahy? Dneska jsou to 3.měsíce, co jsem s Em :)

10. Když tě někdo požádá o to, abys mu poslala odkaz na video, pošleš mu ho?
Podle toho, kdo to je, ale teď už spíš ano. Většina lidí to už ví. Bála jsem se toho, že to uvidí lidi z mého okolí, ale teď už to ví stejně skoro všichni, takže to neřeším a jsem i ráda =)

11. Vzkaz fanouškům? :)
Děkuju za podporu, pomáhá mi to =) Dívejte se na moje videa, čtěte povídky a sdílejte =).. Alex

Obnova

14. dubna 2011 v 19:53 | Sabča
Tady je takovej úvodní článek. Blog je znovu o Alex (neuvádíme její blog, pokud ho chcete, napište si). Je to blogerka, co točí videa, který mají lidi hodně rádi, píše a zpívá. Pořád ji fandíme a teď znovu útočí :) Tohle je paparazzi blog, kde budou její fotky, které nikdo jiný nemá, její videa, její povídky, co napsala a info o ní :)